موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط

دانش آموختگان

پيام رياست موسسه 

بسم الله الرحمن الرحیم

اساتید ارجمند ، دانش آموختگان عزیز و میهمانان گرامی!

سلام ودرود برشما

ابتدا به همه شما دانش آموختگان عزیزخسته نباشید  می گویم و موفقیت شما را  تبریک عرض می کنم

معمولا مراسم و جشن فارغ التحصیلی مراسمی سمبولیک است که پایان یک مرحله از زندگی و شروع مرحله ای دیگر را نوید می دهد.

این اولین سالی است که به اقتضای مسئولیتم درجشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط مطالبی را به عرض می رسانم.

امروز روز بزرگ و پرخاطره ای برای شما ، خانواده هایتان ، اساتیدتان ، مسئولین دانشگاه  و همچنین برای من است. بسیار خوشحالم که امروز شاهد به ثمر نشستن تلاشهای اساتید محترم ، هیئت موسس و هیئت  امنای موسسه هستم که تا به امروز بدون هیچ چشم داشت مادی همت به آموزش شما گماشته اند. بسیارخوشحالم که شاهد به ثمر رسیدن تلاش های شما ، دانش آموختگان، هستم. امروز 38نفر درمقطع کارشناسی  ارشد از موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط فارغ التحصیل می شوند. امروز درشرایطی اولین جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان موسسه را جشن می گیریم که موسسه در مدت عمرکوتاه خود تمام مراحل قانونی ثبت را پشت سرگذاشته واکنون حتی عضو سیستم بین المللی ICDE  می باشد.

موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط که درسال 1394 بایک گرایش شروع به کار کرد اکنون درچهارگرایش به حیات علمی خود ادامه می دهد و تنها موسسه مجازی است که درخارج از تهران و درمنطقه ای محروم فعالیت می کند.

دانش آموختگان عزیز!

این روزها هم برای شما وهم برای ما روزهای سرنوشت سازی است. برای ما که درتلاش اجرایی کردن سیستم آموزش مجازی هستیم وبرآن هستیم که ارتباطات بین المللی مان را گسترش دهیم و با کارآفرینی در آبادانی ایران عزیز سهیم باشیم. و برای شما که با آینده دست و پنجه نرم خواهیم کرد و درجهت گیری های متفاوتی چون اشتغال و کسب کار و تشکیل خانواده و ادامه تحصیل در داخل وخارج ازکشور مشغول خواهید شد. درهرجهت گیری که باشید مهم این است که فضایی را برای خدمت به جامعه وکشورعزیزمان درنظر بگیرید و به نحوی دین خود را به همین جامعه که تا به امروز شما را مورد حمایت خود قرار داده ادا کنید.

دانش آموختگان سال 1396 !

مراسم امروز پایانی است برای بسیاری از آغازهای شما . آینده با آغوش باز درانتظار شماست . خانواده موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط عمیقا به شما و دستاوردهای شما که با فارغ التحصیلی امروز همراه است، افتخار می کند و به خود می بالد. شکی نیست که موفقیت های بزرگتری نیز در پیش روی شماست . برایتان آرزوی موفقیت و شادکامی می کنم. متشکرم.

جهت دسترسی به عکس های بیشتر به گالری تصاویر مراجعه بفرمائید. 

تمامی حقوق اين سايت، متعلق به موسسه آموزش عالی الكترونيكی برخط می باشد.