موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط

مشاوره دانشجویی

خدمات بخش مشاوره:

ارائه مشاوره شامل مسائل و مشکلات تحصیلی، مسایل و مشکلات ارتباطی، خانوادگی، مشکلات انضباطی، مشاوره تحصیل در دانشگاه مجازی،  مشکلات جسمی، مشکلات اقتصادی، شغلی، افسردگی، اضطراب، وسواس، احساس تنهایی، دوری از خانواده، دلزدگی از تحصیل، مشکلات مالی، عدم اعتماد به نفس، مشاوره پیش از ازدواج و...

آشنایی با مرکز مشاوره و راهنمايي دانشجویی برخط

هدف از مشاوره بهتر زيستن است

هدف ازمشاوره تفراهم سازي مقدمات رشد و تكامل شناختي،عاطفي ورفتاري مراجعين به ویژه نسبت به تحصیل در موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط مي باشد.

تامين بهداشت رواني محيط هاي دانشجوئي به منظور رشد ، تحول و تكامل شناختي ، عاطفي و رفتاري دانشجويان جهت رسيدن به استاندارهاي مورد نظر بهداشت رواني با ايجاد انگيزه براي تلاش و شكوفائي استعدادهاي فردي از مهم ترین اهداف این مرکز می باشد.

اين مرکز با توجه به ابعاد روحي و معنوي انسان و نيازهاي رواني، عاطفي، اجتماعي و اقتصادي دانشجويان و همكاران بستري براي توانمند سازي به منظور پيشگيري از ايجاد رفتارهاي آسيب زننده به بهداشت و سلامت و ارتقاء سطح سلامت روان دانشجويان گسترده است تا توان ايجاد روابط بين فردي مؤثر ، انجام تصميم در صحيح ، حل تعارض ها و كشمكشها بدون توسل به اعمالي كه به ديگران و خود صدمه مي زند . داشته باشيد .

در واقع هدف اصلي مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویی فضاسازي مناسب درمحيط هاي دانشجويي از لحاظ بهداشت رواني و جلوگيري از اتلاف نيروهاي قابل بهره گيري با ايجاد انگيزه و شكوفائي استعدادها براي پرورش دانشجويان خلاق و كارآمد جهت كمك به تامين نيروي انساني متخصص و سالم جامعه می باشد .

نظر به این که موسسه برخط یک مرکز آموزش عالی مجازی می باشد بسیاری از دانشجویان با آن و نحوه تحصیل درچنین مراکزی تجربه کافی ندارند بنابراین دربدو ورود نیاز به راهنمایی و مشاوره دراین زمینه دارند تا بتوانند به راحتی با این مقوله انس پیدا کردند و بدون دغدغه درچنین مراکزی تحصیل کنند مسئولیت این کار برعهده مرکز مشاوره برخط می باشد.

دانشجویان می توانند از مشاوره آنلاین ازطرق مختلفی همچون پیام رسان های گروه های موسسه برخط ، ازطریق اتوماسیون اداری، ارسال ایمیل به معاونت  فرهنگی و اموردانشجویی ( shams.s@ebarkhat.ac.ir)  و همچنین تماس تلفنی با معاونت مشکلات خود را درمیان بگذارند.

تمامی حقوق اين سايت، متعلق به موسسه آموزش عالی الكترونيكی برخط می باشد.