موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط

صفحه اخبار

ثبت نام پذیرفته شدگان شرط معدل سال 99

به نام خداوند دانا و حکیم

                                                   راهنمای گام به گام ثبت نام پذیرفته شدگان  نیمسال دوم                                                  

سال تحصیلی 400 -1399 موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط

با سلام

ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی شما در پذیرش شرط معدل ارشد سال 1399 و آرزوی موفقیت برای شما پذیرفته شدگان محترم و ابراز خوشنودی از اینکه موسسه آموزش عالی برخط را به عنوان محل تحصیل دوره تحصیلات تکمیلی خود انتخاب نموده اید، راهنمای گام به گام ثبت نام در این موسسه به شرح ذیل به اطلاع می رسد.

اداره آموزش موسسه

 ثبت نام پذیرفته شدگان سال تحصیلی  400-1399


به صورت الکترونیکی (غیر حضوری) از طریق سایت موسسه خواهد بود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 34434546 و 34469703 - 061تماس حاصل فرمایند.

مراحل ثبت نام

به اطلاع پذیرفته شدگان عزیز می رساند

کلیه فرایند ثبت نام  به صورت الکترونیکی انجام می شود و نیاز به حضور افراد در موسسه نمی باشد.

مرحله اول: ثبت نام الکترونیکی

گام اول : مطالعه مطالب مندرج در سایت

کلیه مطالب مربوط به آشنایی با موسسه، نحوه تحصیل در فضای الکترونیکی، فرایند و ابزارهای موجود تحصیلی و دوره های آموزشی در بخشهای مختلف سایت دانشگاه قابل مشاهده می باشد،

معرفی کامل دوره های آموزشی:

 گام دوم : ورود به سامانه و تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی

ثبت نام الکترونیکی از مورخ  99/10/20  الی 99/10/25 و از طریق سامانه ثبت نام الکترونیکی در دسترس شما قرار خواهد گرفت.که با استفاده از شماره پرونده  و کدملی نسبت به ورود و  تکمیل اطلاعات خود در سیستم ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایید.

پذیرفته شدگان برای ورود به سامانه باید گزینه دانشجوی پذیرفته شده می باشم را در صفحه ورود فعال نمائید . مانند تصویر پیوستی

نکته مهم: بعد از ثبت اولیه اطلاعات و تایید پروفایل از طرف مدیر سیستم باید با شماره دانشجویی که فعال گردید ورود نماید ، حین ورود با شماره دانشجویی باید گزینه پذیرفته شده می باشم را غیر فعال نماید.

بعد از ورود به سامانه از منوی

 سیستم جامع مدیریت آموزش

واحد تعاریف

            پذیرفته شدگان

                        تکمیل ثبت نام پذیرفته شدگان

را کلیک نمائید تا فرم برای شما باز گردد و کلیه آیتم های لازم را ( از قبیل آدرس شماره تلفن همراه و ثابت و ...) تکمیل و یا ویرایش نمائید . مطابق عکس زیر باکس های قابل ویرایش را تکمیل کنید .

شماره دانشجویی شما در فرم ذیل مشخص شده است . نسبت به یادداشت آن اقدام بفرمائید. تا بعد از تایید اطلاعات ارسالی شما توسط مدیر سامانه بتوانید با این شماره بعنوان نام کاربری وارد پروفایل دانشجویی خود بشوید.( شماره تلفن همراه بصورت کامل با صفر و همچنین آدرس ایمیل حتما وارد شود تا در آینده اگر نیاز به بازیابی رمز عبور پیدا کردید به مشکل بر نخورید)

مدارک لازم را از انتهای فرم گزینه تکمیل پرونده الکترونیک  را کلیک تا فرم مربوطه را مشاهده و مدارک خواسته شده را بارگذاری نمائید.

فرم تکمیل پرونده الکترونیک

                                               

مدارک لازم جهت بارگزاری در سامانه ثبت نام الکترونیکی:کلیه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام الکترونیکی به شرح زیر میباشد:

 • تصویر عکس پرسنلی 4*3
 • تصویر کارت ملی
 • تصویر کلیه صفحات شناسنامه
 • تصویر کارت پایان خدمت ( ویژه آقایان)
 • تصویر دانشنامه  یا گواهی موقت مقطع دوره کارشناسی (در صورت آماده نبودن گواهی موقت، فرم معدل فارغ التحصیلی مهر و امضا شده توسط دانشگاه دوره کارشناسی و یاگواهی مبنی بر اعلام فارغ التحصیلی از دانشگاه مربوطه(دریافت فرم معدل) .
 • ریز نمرات دوره کارشناسی ( جهت تعیین دروس جبرانی افرادی که در رشته غیر مرتبط پذیرفته شده اند)
 • آندسته از پذیرفته شدگانی که تا تاریخ 30/11/1399 فارغ التحصیل می شوند باید فرم تعهد فراغت از تحصیل دانشجویان ترم آخر را تکمیل و اصل امضا شده و دارای اثر انگشت را به آدرس پستی موسسه ارسال نمایند. ( دریافت فرم )

تذکر مهم: پذیرفته شدگان گرامی دقت فرمایند که پس از تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک در بخش الصاق مدارک ، فرم تکمیل اطلاعات را ثبت نمائید تا کارشناس  سامانه بعد از بررسی و تایید اطلاعات شما ، شماره دانشجویی که در فرم اطلاعات  قید شده است را فعال می نماید و توسط پیامک به شما اطلاع داده می شود  تا بتوانید با کاربری دانشجو وارد پروفایل خود شوید و انتخاب واحد خود را طبق برنامه موجود در تقویم آموزشی انجام دهید .

گام سوم : پرداخت شهریه ( مشاهده جدول شهریه دانشجویی )

بعد از تایید شدن اطلاعات و فعال شدن شماره دانشجویی باید با شماره دانشجویی بعنوان نام کاربری و شماره ملی بعنوان رمز ورود به پروفایل خود وارد شوید و از منوی سیستم جامع مدیریت آموزش - حسابداری آموزشی – گزینه پرداخت اینترنتی  اقدام به پرداخت مبلغ  9/060/000 ریال بابت شهریه ثابت  ثبت نام ترم اول  نمائید .

توجه : تکمیل ثبت نام و اجازه انتخاب واحد منوط به پرداخت اینترنتی شهریه و دریافت شناسه پرداخت از سامانه پرداخت اینترنتی می باشد.

کلیه مراحل ثبت نام با پست الکترونیکی شما انجام خواهد شد، لطفا هنگام تکمیل فرم از پست الکترونیکی(email) و شماره تلفن همراه معتبر و شخصی استفاده نمایید.

جهت اطلاع از دروس ارائه شده برای ترم اول به صفحه تقویم آموزشی سایت مراجعه بفرماید ( مشاهده صفحه تقویم آموزشی )

زمان انتخاب واحد 25 الی 30 بهمن می باشد.

 

مرحله دوم : ارائه اصل مدارک

اصل مدارک خواسته شده را به آدرس پستی موسسه ارسال بفرماید.

 • اصل دانشنامه یا گواهی مقطع کارشناسی ( در صورت آماده نبودن گواهی موقت، فرم معدل فارغ التحصیلی مهر و امضا شده توسط دانشگاه دوره کارشناسی و یاگواهی مبنی بر اعلام فارغ التحصیلی از دانشگاه مربوطه)
 • دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته هستند می بایستی اصل دانشنامه / گواهی موقت خودکه معدل در آن قید شده باشد را نیز ارائه نمایند لازم به ذکر است در صورت عدم قید معدل در مدرک دوره کارشناسی ارائه ریز نمرات مقطع مذکور الزامی است .

توجه: دانشجویانی که در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-1398  فارغ التحصیل شده اند لازم است "فرم مخصوص معدل و تعداد واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر" مندرج در دفترچه شماره 1را تکمیل و به مهر و امضای دانشگاه مربوطه رسانده و  همراه با سایر مدارک ارائه نمایند

 • 6 قطعه عکس پرسنلی 4*3 با زمینه سفید
 •  کپی تمامی صفحات شناسنامه
 • کپی کارت ملی
 •  کپی کارت پایان خدمت یا معافیت

توجه :مشمولین نظام وظیفه موظفند بلافاصله و حداکثر تا یک ماه بعد از ثبت نام نهایی در موسسه برخط  ، برای دریافت فرم نظام وظیفه (جهت معافیت تحصیلی) به همراه یک قطعه عکس 4*3 به کارشناسان آموزشی گروه خود مراجعه نمایند.


گام سوم : مشاوره و پاسخگویی به سوالات

شما می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق:

 • عضویت در کانال تلگرامی   https://t.me/barkhatuniversity
 • عضویت در گروه خبری وا  تس آپ  ( https://chat.whatsapp.com/FeZjKtjaBlmCpn4ZS2ebdK )
 • مراجعه به بخش پرسشهای متداول -راهنما و آئین نامه ها
 • تلفن مستقیم 06134434546   -06134467903

و یا تماس با نشانی های ذیل دریافت نمایید:

((لینک ورود به سامانه ثبت نام الکترونیکی))

 • نویسنده : مهندس روح اله یاوری
  • امتیاز :
  • 12
  • 10
 • تاریخ انتشار : 1399/10/20
 • تعداد مشاهده : 3240 بار
تمامی حقوق اين سايت، متعلق به موسسه آموزش عالی الكترونيكی برخط می باشد.