| |

آمار سايت
بازدید این صفحه2711
بازدید کننده امروز443
بازدید کننده دیروز619
کل بازدید های سایت973844
پيام رياست دانشگاه (دكتر فريدون شعباني نيا)

ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به اساتید ارجمند،همکاران گرامی ودانشجویان عزیز،مقدم دانشجویان جدید الورود دانشگاه برخط را گرامی می دارم و آرزوی توفیق روز افزون را برای این عزیزان از خداوند متعال خواستارم .

مؤسسه آموزش عالي غير دولتي برخط درسال  1387 با تشكيل هيأت مؤسس خود و تعيين مأموريت، چشم‌انداز و اهداف مشخص پا به صحنه آموزش عالي ايران نهاد. مجوز اصولي تأسيس مؤسسه برخط مبتني بر آموزش الكترونيكي در سال1393 و مجوز قطعي فعاليت در 1394 از وزارت علوم، تحقيقات و فناوري دريافت گردید.

آموزش عالي در ایران نياز به انعطاف‌پذيري و قابلیت به‌روز شدن سريع داشته تا ظرفيت ارائه فارغ‌التحصيلاني توانمند و خلاق را دارا گردد. موسسه برخط با هدف فراهم آوردن امكانات آموزشي دانشگاهي با بهره گيري از فناوريهاي نوين براي كليه علاقه‌مندان تأسيس شده و در نظر دارد در راستاي تأمين نيازمندي‌هاي حرفه‌اي جامعه با عنايت به چشم‌انداز كاربرد فناوري اطلاعات و ارتباطات در توسعه كشور اقدام نمايد. روش‌هاي مدرن ارائه خدمات آموزشي و رويكردهاي جديد يادگيري عامل تضمين كننده تربيت نيروهاي كارآمد و سرمايه انساني خلاق براي جامعه خواهد بود

محوريت فناوري اطلاعات و ارتباطات در برنامه‌هاي آموزشي موسسه برخط و كاربرد اين فناوري‌ها در ارائه خدمات آموزشي دانشگاه همراه با پياده‌سازي نگرش‌هاي جديد آموزشي، موسسه برخط را قادر خواهد ساخت، مديران با دانش و فناوراني حرفه اي جهت رقابت در بازارهاي كار ملي و جهاني  را تربيت نمايد.

فعاليت‌هاي آموزشي موسسه برخط در مقطع تحصيلات تكميلي حوزه های فنی ومهندسی بوده و با ارائه برنامه دو ساله كارشناسي‌ارشد در حوزه فناوري اطلاعات( 1- شبکه های کامپیوتری 2- تجارت الکترونیک ) به عنوان حوزه تخصصي برخط آغاز شده است. برنامه توسعه موسسه، با مشاركت دانشگاه‌هاي معتبر خارجي انجام خواهد شد. به علاوه، آموزشهای رسمی منتهی به مدرک تحصیلی، آموزش‌هاي آزاد ميان مدت و كوتاه مدت و فعاليت‌هاي پژوهشي دانشگاه تماماَ در رابطه با نيازمندي‌هاي حرفه‌اي با رويكرد خاص فناوري اطلاعات و ارتباطات در توسعه همه جانبه كشور قرار خواهد گرفت.